logo

Informace

vi

Nutně potřebuji sídlo, kancelář zatím nechci

„Rozjíždím on-line projekt zaměřený na mobilní aplikace. Zakládám firmu a potřebuji mít sídlo mimo trvalé bydliště. Vlastní kancelář ale zatím nevyužiji.“

Jaké je řešení?

Virtuální inkubátor. Nabízí řešení začínajícím firmám, pro které je z nejrůznějších důvodů nezbytné mít sídlo, samotné prostory pro podnikání ale zatím nepožadují.

Co bude s poštou?

Klient virtuálního inkubátoru má automaticky k dispozici služby recepce, která poštu přebírá a o jejím doručení informuje e-mailem.

A co když potřebuji jednat s partnerem?

V budově jsou jednací prostory i sály, navíc vybavené veškerou audiovizuální technikou. Naši klienti je mohou využívat za cenově zvýhodněných
podmínek. Pokud dáváte přednost méně formálnímu prostředí, pak můžete jednání vést v příjemné atmosféře kavárny, která je přímo v objektu.O produktu

vi

Virtuální inkubátor je určen nově zakládaným firmám, které potřebují umístit své sídlo nebo doručovací adresu, ale i firmám, které chtějí využít řadu dalších služeb podnikatelského inkubátoru bez potřeby vlastní kanceláře. Klienti virtuálního inkubátoru mají možnost umístit sídlo své firmy (místo podnikání) na adresu Podnikatelského inovačního centra Zlín, mají možnost využívat služby recepce, pro jednání s obchodními partnery si mohou za zvýhodněných podmínek pronajmout jednací místnost. Klienti jsou rovněž zařazeni do inkubačního programu, mohou využívat konzultačních a poradenských služeb, účastnit se školení, workshopů, obdobně jako v případě standardního podnikatelského inkubátoru.

V rámci virtuálního inkubátoru nabízíme klientům následující služby:

  • umístění sídla společnosti (místa podnikání) po dobu trvání spolupráce,
  • umístění schrány pro došlou poštu – příjem a úschovna pošty,
  • informace o doručené poště e-mailem,
  • informační servis – poskytování informací o aktuálních nástrojích podpory podnikání,
  • možnost zařazení do „Katalogu Start-up firem Zlínského kraje“,
  • účast na všech akcích poskytovatele,
  • možnost pronájmu zasedací či prezentační místnosti,
  • možnost využití tiskárny, kopírky, skeneru a dalších služeb recepce,
  • inkubační program – pravidelné hodnocení rozvoje firmy – facilitace akčního plánu,
  • poradenství, pomoc při vyhledání investora apod.

 

Klientům virtuálního inkubátoru jsou výše uvedené služby poskytovány za stejných podmínek jako klientům podnikatelského inkubátoru.

Podmínky

vi

S každým zájemcem o virtuální inkubátor proběhne osobní schůzka, na které probereme podnikatelský nápad a zaměření činnosti, podrobné informace o pravidlech a fungování virtuálního inkubátoru a vzájemná očekávání. V případě, že bude členství ve virtuálním inkubátoru schváleno, dojde k podpisu smlouvy o poskytování služeb a následně je v případě zájmu vydán souhlas s umístěním sídla. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou, výpovědní lhůta je tříměsíční. Platba za službu se platí pololetně, vždy na následující pololetí předem.

Klienti

vi

 

CZECH OPTICAL SOLUTIONS s.r.o

Společnost Czech optical solutions s.r.o.  se zabývá  rozvojem, plánováním optických sítí a distribucí komponentů pro jejich výstavbu.

FDS ARBO služby s.r.o.

Společnost nabízí širokou škálu odborných služeb pro lesnictví, zahradnictví, rybníkářství, zemědělství, myslivost a stavebnictví.

Plastikářský klastr z.s.p.o.

Hlavní oblasti zájmu klastru představují vývoj a inovace, společné investice, společný nákup a vzdělávání.

OPTINIS GROUP s.r.o.

Společnost se zabývá poskytováním softwaru, poradenstvím v oblasti informačních technologií, zpracováním dat, hostingovou činností a webovými portály.

Ausportal (ARAPO Engineering)

Sofistikovaný internetový systém AUSPORTAL je multifunkční nástroj, který umožňuje uživateli absolutní přehled o interních zakázkách dceřiných společností, různých obchodních úseků, manažerských skupin a samotných referentech.

LM Direct Europe s.r.o.

Společnost se zabývá cestovní nákladní dopravou, dopravními službami, pronájmem vozidel na přepravu zboží s řidičem, manipulací s nákladem a skladovaním nákladu,  reklamními a marketingovými službami.

Interim Servis s.r.o.

Společnost se zabývá dotačním poradenstvím, projektovým managementem, transformací firmy a její hodnotou.

NWO Stand s.r.o.

Společnost NWO Stand s.r.o. je zaměřena na zkvalitnění kulturně kreativního života obyvatel města Zlína a zároveň si klade za cíl rozšíření informovanosti o dění ve Zlínském kraji a i mimo něj. Jako centrum jejich aktivit si vybrali NOVÝ SVĚT – kavárnu/vinárnu/bar, ve kterém se dozvíte více informací k tomu, jak fungují.

CASPRO- CZ, s.r.o.

Společnost se zabývá dodávkami strojů a technologií pro zpracovatele plastů a plastikářský průmysl.

VVVI, s.r.o.

Veletrh Věda Výzkum Inovace (VVVI) vytváří novou interdisciplinární platformu pro propojení vědecko-výzkumné a aplikační sféry. Poskytuje příležitost školám, firmám, výzkumníkům a vědeckým týmům alespoň jednou ročně fyzicky představit výstupy své práce sobě navzájem i odborné a široké veřejnosti.

Pokrývačství Střechák s.r.o.

Provádí kompletní dodávky střech novostaveb i rekonstrukcí; střechy šikmé i ploché střechy panelových domů, dodáváme a montujeme střešní okna Velux, Roto a další; dodávka a montáž/ demontáž střešních krovů atd.

AQUAFOL s.r.o.

Hlavním předmětem společnosti je realizace plochých kotvených střech, zatažených štěrkem; realizace zelených (vegetačních) plochých střech; hydroizolace teras; hydroizolace proti vlhkosti, spodní, tlakové vodě a radonu.

ZATO service s.r.o.

Společnost provádí plánování, financování a zajištění rekonstrukce domů do nízkoenergetického nebo pasivního standardu. Samozřejmostí je získání dotací z programu Zelená úsporám za klienta. Vzorová rekonstrukce baťovského půldomku je k nahlédnutí ve Zlíně, část Zálešná.

NOVA HAUS s.r.o.

Společnost NOVA HAUS se specializuje na dřevostavby, suché montáže, výrobu vazníků a vše, co pomůže vytvořit skutečný domov, dům či provozovnu dle představ zákazníka.

Elena Gerthoferová

Freelance fotografka zabývající se produktovou a reklamní fotografii. Zároveň je i designérkou značky BAGitka.

Petr Belák

Freelancer zaměřený na corporate identity, branding, grafický design a ilustraci.

Pelotone game s.r.o.

Společnost se zabývá vývojem společenských deskových her. Nabízí také služby v oblasti designu, filmu, digitálních médií a online-marketingu. První projekt – cyklistická společenská desková hra Pélotone.

Sarhar s.r.o.

Společnost podniká v oboru výroby, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení, obráběčství apod.

Loft Concept s.r.o.

Společnost podniká v oboru hostinské činnosti, prodeji kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin.

OPTIMICON s.r.o.

Společnost poskytuje podnikové, ekonomické, organizační a personální poradenství.

Advertising Engineers s.r.o.

Společnost projektuje webové stránky, staví kampaně, válcuje konkurenci, měří výkonnost, buduje mosty mezi lidmi na sociálních sítích, směřujeme proud internetu na vaší stranu. Ač vzděláním reklamní magistři považují sousloví reklamní inženýři za výstižnější a odpovídající jejich filosofii v práci s komunikací značkou a reklamou.

Idea Tree s.r.o.

Společnost se zabývá tvorbou webových řešení, vývojem aplikací do PC a mobilních telefonů, tvorbou log a tiskových materiálů a fotografiemi.

Projekty JURA s.r.o.

Projekční a realizační firma zabývající se stavbou moderních dřevostaveb na bázi difuzně otevřených konstrukcí, při využití kvalitních materiálů a proškolených pracovníků.

 

Mentee systems s.r.o.

Mentee je mobilní aplikace pro sdílení dovedností a poznávání nových přátel. Díky Mentee snadno najdete parťáka, který vám pomůže na vaší cestě za novými znalostmi a dovednostmi.


loading