logo

Informace

pi

Potřebuji levně kancelář na dobré adrese

„Rozjíždím poradenskou společnost v oblasti on-line optimalizace. Pro práci i jednání s klienty potřebuji hezkou kancelář v centru města, zároveň ale za nízkou cenu. Jsou pro mě důležité i služby, které mi pomohou podnikání úspěšně nastartovat.“

Jaké je řešení?

Podnikatelský inkubátor. Jde o vyzkoušený a osvědčený recept. Podnikatelský inkubátor je určen pro začínající firmy, kterým pomáhá rozjet podnikání. Nabídne jim zvýhodněný nájem a množství služeb souvisejících s podnikáním.

Jak to funguje?

Klienti mají po dobu až tří let k dispozici cenově atraktivní prostory v kreativním prostředí a mohou čerpat řadu souvisejících služeb.

Co mám všechno k dispozici?

Zařídíme za vás vše tak, abyste se mohli soustředit výhradně na svůj byznys. Součástí nabídky jsou jak technicko-administrativní služby, jako je zajištění internetového připojení, ostrahy, úklidu či údržby, tak i kancelářské služby – přejímání pošty, kopírování a podobně. Využít můžete i jednací místnosti s audiovizuální technikou za zvýhodněných podmínek.O produktu

pi

Podnikatelský inkubátor představuje kreativní prostředí pro začínající firmy, které již při svém rozjezdu potřebují vlastní prostory. Nabídneme vám za výhodných podmínek moderní kancelářské prostory v centru Zlína, zajistíme vám související služby (úklid, ostraha, údržba, recepce, internet apod.), poradíme vám s přípravou a aktualizací podnikatelského plánu, se založením a rozjezdem firmy, s tvorbou strategie, s financováním vašeho záměru atd. Pomůžeme vám chránit duševní vlastnictví, nalézt potenciální investory, obchodní kontakty, kouče, mentory, partnery pro výzkumné a vývojové aktivity apod. Podnikatelský inkubátor se nachází ve 23. Budově – Podnikatelské inovační centrum Zlín, budova je pro nájemce přístupná v režimu 24/7.

V budově je umístěna kavárna, vegetariánská restaurace. Mezi ostatní nájemníky patří instituce na podporu podnikání a regionálního rozvoje (Hospodářská komora, Regionální podpůrný zdroj, CzechInvest, Eurocentrum – Úřad vlády, Region Bílé Karpaty), dále jsou zde umístěny začínající a inovativní firmy v režimu podnikatelského inkubátoru a vědeckotechnického parku. Využijte dobrou adresu a kreativní prostředí pro start vašeho podnikání.

V rámci podnikatelského inkubátoru nabízíme klientům následující služby:

 • služby spojené s nájmem – ostraha společných prostor, úklid, odvoz běžného komunálního odpadu, základní služby recepce – informace, přebírání příchozí pošty, poštovní schránka, možnost využití strukturované kabeláže, pronájem kuchyňky,
 • krátkodobý pronájem jednacích místností – pronájem zasedací místnosti, školícího sálu včetně techniky (projektor, plátno, LDC televize, ozvučení, wi-fi, zázemí pro catering – kuchyňka),
 • doplňkové služby recepce – skenování, tisk, kopírování dokumentů,
 • možnost umístění sídla po dobu trvání nájmu,
 • inkubační program – podpora začínajících firem formou spolupráce na přípravě podnikatelského plánu, hodnocení rozvoje firmy, facilitace rozvojového plánu,
 • poradenství – ochrana duševního vlastnictví, dotační audit a management, vyhledávání finančních prostředků pro rozvoj podnikatelské činnosti, příprava a aktualizace podnikatelského plánu, poradenství v jednotlivých oblastech podnikání,
 • společná propagace – katalog firem Zlínského kraje, webové stránky podnikatelského inkubátoru,
 • finanční nástroje – Mikroúvěr RPZ, rizikový kapitál,
 • klub „Start-Up 23“ – neformální setkávání zájemců o problematiku podnikání, sdílení informací, dobré i špatní praxe, kontaktů, semináře, workshopy,
 • otevřené inovace – systém pro sdílení a zprostředkování nabídky a poptávky po spolupráci na inovačních projektech, vyhledávání řešitelů.

 

Podmínky

pi

Náš inkubátor je určen pro začínající firmy s inovačním potenciálem. Úmyslně však neuvádíme maximální přípustnou dobu podnikatelské činnosti předcházející vstupu do inkubátoru. Veškeré projekty a záměry se snažíme posuzovat individuálně a striktní stanovení tohoto ukazatele by mohlo vyřadit spoustu zajímavých projektů, které by jinak mohly být podpořeny. Důraz klademe zejména na inovativnost a reálnost záměru.

Základní podmínkou je úspěšné absolvování vstupního procesu do podnikatelského inkubátoru:

 • Úvodní setkání, na kterém probereme váš podnikatelský nápad, jeho soulad se zaměřením podnikatelského inkubátoru a vzájemná očekávání.
 • Zpracování a předložení podnikatelského plánu – předložíte nám váš podnikatelský plán včetně žádosti o vstup do inkubátoru, který předáme členům hodnotitelské komise (komise je samozřejmě vázána mlčenlivostí).
 • Osobní prezentace vašeho podnikatelského plánu před hodnotitelskou komisí – dostanete prostor osobně představit podnikatelský záměr členům komise a zodpovědět případné dotazy. Získáte tak k vašemu záměru zajímavé postřehy a zpětnou vazbu od odborníků.
 • V případě, že hodnotitelská komise rozhodne o přijetí žadatele do podnikatelského inkubátoru, dojde k podpisu nájemní smlouvy a k zahájení inkubačního procesu. Pobyt v inkubátoru je omezen na max. dobu tří let.

 

Doporučené osnova podnikatelského plánu ke stažení.
Žádost o vstup do podnikatelského inkubátoru ke stažení.

Klienti

pi

DAKONI, s.r.o.

Dakoni prodává za Vás.

Dakoni Vám zajistí kompletní servis prodeje Vašeho majetku na míru, jako je spotřební věc vyšší hodnoty, osobní i obytný vůz a ti nejlepší z nás Vám zajistí prodej nemovité majetku.

Dakoni taktéž obchodně zastupuje firemní klienty s unikátním produktem nebo službou. Tým interních obchodníků pochopí filozofii firmy, nastuduje portfolio a poté vyráží do terénu. Nebojíme se stát v první linii, telefonovat, setkávat se s potenciálními obchodními partnery, prezentovat a prodávat.

Více ZDE.

 

 

The Touch

Posláním TheTouch je vytvořit nástroje na co nejvíce osobní propojení lidí. HB Ring je jedním z našich prvních produktů a také první prstýnek na světě, který vám umožní vidět a cítit v reálném čase tep vaší drahé polovičky přímo na prstenu.

Více ZDE.

 

 

Ideacom interactive s.r.o. 

Listonoška.cz je jednoduchý e-mailový klient, který umí posílat klasické papírové dopisy přímo z počítače po Česku i Evropě.

Více ZDE.

 

 

Ing. Eva Navrátilová, s.r.o. 

Goodcall je moderní náborová společnost, která pomáhá malým i velkým firmám s HR marketingem.

Více ZDE.

 

ROI Story

Reklamní agentura se zaměřením na internetový a výkonnostní marketing. Návrh a realizace komplexních marketingových strategií i jednorázových kampaní.  Efektivní doručování konverzí s důrazem na pozitivní návratnost investic.

Primárně se soustředíme na doručování návštěvnosti, transakcí či leadů s jednoznačným cílem maximalizovat vaše zisky. Disponujeme know-how a vlastními technickými řešeními, díky kterým jsme schopni optimalizační procesy automatizovat a být dokonale efektivní. Navrhneme nejvhodnější marketingovou strategii pro váš business a zrealizujeme ji.

Více ZDE.

 

 

VASKY Trade

Jsme tým mladých lidí, naším cílem je vrátit kvalitní obuv do České republiky, ale také Vás stylově a bezpečně obout. Navrhli jsme si své vlastní boty podle našich představ. Nechali je ušít zkušenými ševci ze Zlína z nejkvalitnějších přírodních materiálů. Navazujeme na baťovský koncept kvality ručně hotovené obuvi a přitom se řídíme principem třech základních hesel: TRADICE & KOMFORT & STYL.

Naší motivací je neusnout na vavřínech, vyčlenit se z šedi a stále objevovat nové možnosti. Touha poznávat nepoznané nás žene kupředu a nové poznatky se snažíme vkládat do VASEK, které Vás pohodlně dovedou všude tam, kam vám osud zavane.

Více ZDE.

 

Scholasticus

Je globální služba, která pomáhá lidem, firmám a institucím kdekoliv na světě získat snadnější přístup k on-line vzdělávání a školení.Scholasticus inovativně kombinuje pokročilé funkce z Learning Management systémů s on-line přednáškami, kurzy a webináři v rámci jedné cloudové platformy.

Více ZDE.

 

 

iTech 21

iTech21, s.r.o., vyvíjí ve Zlíně softwarová řešení pro klienty z celého světa. Profesionální přístup a spolehlivost patří mezi hlavní vize naší společnosti. Neformální příjemné pracovní prostředí a skvělý tým nám umožňují odvádět tu nejlepší práci.

Do vývoje softwaru, který si u nás zákazníci objednávají, vkládáme více jak 20 leté zkušenosti a znalosti načerpané na nepřeberném množství absolvovaných školení podložených certifikačními zkouškami.

Zažijte s námi, jaké je to vyvíjet software s lidským přístupem!

Více ZDE.

 

 

Noir

Jsme Noir. Mladý kolektiv se zápalem pro kvalitní vizuální tvorbu. Tvoříme kreativní tým s dlouholetými zkušenostmi z oblasti digitálního designu, vizuálních efektů a motion designu. Spolupracujeme převážně se zahraničními studii a agenturami, díky čemuž držíme krok s aktuálním děním ve světě. I když jsme primárně zaměření na digitální design a animaci, experimentujeme i s novými technologiemi, videomappingem a sound designem. Naším hlavním cílem je hledat nové výzvy a neustále se zlepšovat.

Více ZDE.

 

 

Mainview

Jsme design-marketingové studio s širokým rozhledem v dnešních komunikačních trendech. Zajišťujeme špičkovou image pro značky našich zákazníků. Mezi naše klienty patří například společnosti MANAG či ELKOPLAST. Naší poslední realizací je kompletní rebranding pražské projekční společnosti AMPENG, zajišťující požární bezpečnost logistického centra AMAZON. Jednoduše nás baví vytvářet kvalitní a nadčasové realizace na poli designu a marketingu.

Více ZDE.

 

 

MECH:DESIGN

Společnost MECH:DESIGN s.r.o. je konstrukční a realizační kancelář zaměřující se na zakázkovou konstrukci, vývoj a dodávku strojních zařízení, dílů a jednoúčelových strojů. Máme zkušenosti s vývojem nových produktů dle zadání zákazníka, návrhy montážních přípravků a jednoúčelových strojů do různých oblastí průmyslu, včetně automobilového, a s prováděním pevnostních výpočtů a optimalizací dílů. Jsme mladá a dynamicky se rozvíjející společnost, klademe důraz na kvalitu našich výstupů a využíváme k tomu inovativní přístup a nejnovější technologie z oblasti virtuálního navrhování. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby maximálně splňující jejich požadavky.

Více ZDE.

 


loading