logo

O nás

DSC_7499Technologické inovační centrum s.r.o. je společným podnikem Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a Zlínského kraje. Jeho posláním je mimo jiné vytvářet podmínky pro vznik a rozvoj inovačních firem. Co to znamená?

V baťovském areálu v centru Zlína vznikly rekonstrukcí budovy číslo 23 moderní prostory pro podnikání. Budova, která kombinuje prvky tradiční baťovské architektury s odvážnými inovacemi, nese název Podnikatelské inovační centrum.

Není to jen o cihlách

Ale k tomu, aby bylo možné vytvořit podmínky pro rozjezd podnikání, nestačí jen moderní a inspirující prostory v centru krajského města. Potřeba je daleko více: mít komplexní služby a dokázat z nich sestavit nabídku přímo na míru konkrétnímu podnikatelskému záměru. A právě v tom je jedinečnost nabídky Technologického inovačního centra. Je jedno, zda teprve o podnikání začínáte uvažovat, zpracováváte byznysplán, či jste již firmu založili. Ve všech fázích nabízí Technologické inovační centrum podporu. O co jde přesně?

 

Umíme pomoci

Pro všechny naše klienty, ať už v režimu virtuálního a podnikatelského inkubátoru či co-workingového centra, máme připraveno množství služeb. Mohou využít konzultace k přípravě a aktualizaci podnikatelského plánu, umíme zařídit i mentoring a koučing. Nabízíme i informační služby, například o vhodných nástrojích podpory, a pořádáme vzdělávací aktivity. Samozřejmostí je pak propagace našimi nástroji, jako je web či katalog firem. Samostatnou kapitolou jsou pak finanční služby, například pomoc s hledáním investora.

I když jste ještě nezačali

IMG_0535Všechny zmíněné služby jsou dostupné pro všechny formy využití prostor v Podnikatelském inovačním centru. Služby mohou ale využít v rámci programu BEFORE START i ti, kteří stojí na úplném začátku. Právě pro ně jsou navíc pořádány formou workshopů a seminářů vzdělávací akce, mohou se zapojit do soutěže Nejlepší podnikatelský záměr a konzultovat své plány s odborníky. Nebojte se obrátit na tým Technologického inovačního centra  a získat informace a rady.

Technologické inovační centrum s.r.o. je akreditovaným členem Společnosti vědeckotechnických parků ČR, je zakládajícím členem Inovační infrastruktury Zlínského kraje a spolupracuje s řadou dalších partnerů na národní i mezinárodní úrovni.

 

Co děláme…

  • pomáháme firmám růst a rozvíjet se – provozujeme podnikatelský inkubátor a technologický park,
  • poskytujeme zázemí a komfort baťovské architektury v rámci Podnikatelského inovačního centra Zlín, zázemí pro konání společenských akcí, obchodních setkání, konferencí,
  • hledáme pro Vás partnery, zprostředkováváme nabídky a poptávky po spolupráci v národním i mezinárodním měřítku,
  • provozujeme unikátní platformu pro hledání řešení inovačních problémů na principu otevřených inovací,
  • podporujeme transfer znalostí mezi univerzitami a průmyslovou praxí,
  • poskytujeme poradenství v oblasti podnikatelských záměrů, pracovněprávních vztahů, ekonomické a finanční oblasti, marketingu, ochrany duševního vlastnictví, dotačního managementu a jiné,
  • pracujeme se začínajícími firmami a zájemci o podnikání, vytváříme komunitu, vzděláváme,
  • pomáháme s vyhledáváním financí pro realizaci podnikatelských záměrů
  • pracujeme se studenty, vychováváme k podnikání a podnikatelství.

loading