logo

Inovační vouchery

V rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost byla vyhlášena Výzva I. – Inovační vouchery.

Jedná se o „slevové kupony“ pro podnikatele na nákup znalostí a služeb, jejichž cílem je podpořit spolupráci firem s výzkumnou organizací nebo certifikovanou zkušebnou a tím přinést firmě nové zkušenosti, kontakty a zakázky.

V rámci Inovačních voucherů Zlínského kraje můžete na svůj projekt získat dotace ze strukturálních fondů. Jedná se o dotaci pro malé a střední podniky až do výše 75% způsobilých výdajů, od 80 do 250 tisíc Kč, kdy jedna firma může podat i 3 projekty.

Vouchery lze využít na vývoj (inovace) produktu, procesu nebo služby, testování, měření, diagnostiku, rozbory, navrhování nových systémů, konstrukčních řešení, vývoj prototypu, softwaru, funkčního vzorku, design produktu, optimalizace procesů firmy a další.

Postup k podání žádosti o dotaci:

  1. Domluvíte si spolupráci s potenciálním poskytovatelem služeb (výzkumnou organizací, certifikovanou zkušebnou -subjektem splňující požadavky organizace pro výzkum a šíření znalosti naleznete na stránkách vyzkum.cz).
  2. Podáte žádost.
  3. Vyčkáte na vyhodnocení projektů.
  4. Pokud obdržíte rozhodnutí o poskytnutí dotace, zrealizujete během jednoho roku svůj naplánovaný projekt. Po ukončení projektu přiložíte k žádosti o platbu potřebné dokumenty a voucher Vám bude zpětně proplacen.

Plánovaná alokace na tuto výzvu je 200 mil. Kč.

Technologické inovační centrum s.r.o. nabízí vaší firmě asistenci při zpracování projektu a podání žádosti do této výzvy, zajistíme i kompletní dokumentaci. Za zpracování si budeme účtovat 10.000 Kč.

Pro usnadnění podávání žádostí jsme pro vás 14. 9. 2016 připravili seminář. Více ZDE.

 

Více informací a případné konzultace na:

Ing. Petra Al Azawy

+420 734 443 878, alazawy@ticzlin.cz

About the author

 

 

loading